?

Log in

No account? Create an account

o_danylyuk's Journal

Rating position

Name:
Особистий блог Олександра Данилюка
Birthdate:
26 September
External Services:
  • o_danylyuk@livejournal.com
Біографія:

Народився і виріс в Києві. Мама - лікар, тато - науковець.
Правозахистом почав займатись в студентські роки. Очолив правозахисну організацію "Правове суспільство"(Інститут правового суспільства). Був Уповноваженим з прав дітей та молоді при КМЦССМ КМДА.
Магістр правового регулювання економіки.
Адвокат. В 2004 був адвокатом кандидата в Президенти Ющенка в Донецькій області. Захищав Бориса Пенчука(видавця книги "Донецька мафія"). Здійснював правовий супровід низки загальнонаціональних кампаній по протидії виборчим фальсифікаціям(зокрема ГІ "Знаю!"). В 2008 році в рамках кампанії "Київ без Черновецького!" був ініціатором позову щодо зняття діючого мера з виборчих перегонів за використання службового становища.
З 2004 року - очолюю Всеукраїнський центр сприяння підприємницькій діяльності, який системно займається захистом індивідуальних та колективних прав підприємців. Надаємо правову, організаційну, методологічну допомогу, професійно здійснюємо медіацію в конфліктах бізнес-влада. Брали участь в більшості загальнонаціональних протестів підприємців останніх кількох років. Супроводжували десятки GR-кампаній по протидії шкідливій регуляторній політиці. Розробник Національної антикризової програми, яка в багатьох аспектах була впроваджена попереднім урядом через системне громадське лобіювання.
Автор низки поправок до злочинного Податкового Кодексу(зокрема щодо скасування принципу винуватості платника податків).
Спеціаліст з залучення прямих іноземних інвестицій - сертифікат USAID від 2006 року.
Не маю жодного відношення до соціалістів та Координаційного центру з упровадження економічних реформ.
Автор книги "Преторіанці: Після і до Революції", яка в 2009 році отримала Гран-Прі Державної премії ім. Антонича

Про наш рух:
Маніфест Громадянського руху "Спільна справа"
Ми – громадяни Української народної республіки, тимчасово окупованої антинародним олігархічним режимом на чолі з Януковичем,
Заявляємо:
Після скасування конституційної реформи 2004 року Президент та Верховна Рада набули повноважень, які не були делеговані їм народом України, який є єдиним джерелом влади.
Відмовляючись від негайного проведення виборів та забороняючи проведення референдуму щодо припинення своїх повноважень, режим фактично узурпував владу в країні та протиставляє себе громадянам.
Проводячи бездарну та відверто антидержавну політику олігархічні клани заганяють Україну у прірву, з якої ми ніколи не вийдемо. Ця політика має на меті перетворити громадян України на рабів та жебраків.
Своїм виступом ми довели, що ми сильніші за них. Наша сила в єдності. Коли на вулиці виходять сотні тисяч – влада відступає.
Проте на поступки вони йдуть виключно тому, що бояться. Бояться народного гніву, якого не уникнути.
Своє справжнє обличчя Янукович показав, демонтувавши Майдан. Коли на вулицях стояли тисячі - він пив з протестувальниками чай, коли людей стало менше – він кинув на них ОМОН.
Це довело, що з цим режимом неможливо домовитись.
Влада оголосила нам війну. Ми приймаємо виклик. І ми переможемо.
Нашою повною і безумовною перемогою буде проведення чесних та незфальшованих виборів Президента та Верховної Ради, на яких український народ дасть оцінку діям В. Януковича та його команди.
Для цього ми обіцяємо об’єднати всі наші сили і не сходити з цього шляху до Перемоги!
Слава Україні!

Categories

криминал, общество, финансы, отношения

Rating position

Statistics